CONNECT IT NEO RGB, černá

TOP 23 v kategorii Podložky a stojany k notebookům

CONNECT IT NEO RGB, černá

1 019 Kč
Doporučená nabídka Alza.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód59 Kč95 % • 247 599 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Parádní a účinné chlazení

• nastavitelné rgb a rychlost větráku
    • po každém zapnutí je třeba nastavit = nepamatuje si poslední nastavené hodnoty
    • 2vstupy USB, kdy 1.užijete na přívod a 2.jako náhradu toho v NB. Bohužel jsou ze zadní strany, trochu zapadlý a ne tak dobře dostupný (ale dá se to přežít)

*Pro někoho -, že jsou hlasitější tlačítka, ale ve výsledku=nastavíte to z kraje a pak už na to nemačkáte.
    *Využil jsem v posteli, na klíně, na stole, v držáku/na stojanu...u mě sedí skvěle všude.
    *Plast nic extra.
    *Ale za mě cena odpovídající kvalitě= ok a zaručeně použitelný (rozhodně to není špatné).

• Lze vypnout světla
    • Parádně chladí
    • Tichý
    • Kvalitní zpracování, vše drží, nic nevrže
    • Display po chvilce sám zhasne
    • Trochu hlučnější tlačítka na ovládání
    • Nepamatuje si poslední nastavení

Vystřídal jsem několik lacinější variant, ale všechno jsem vrátil. Tohle je konečně kvalitní a tiché chlazení. Světla jsem sní nechtěl, ale jdou vypnout, tak cajk. Ideálně by mohl být menší o ta světla, ale to jsem věděl předem.

Chladicí podložka pod notebook Connect IT Neo RGB Chladiče pro notebooky (známé také jako chladící podložky) jsou navržené ke snížení teploty jednotlivých součástek notebooku, což citelně prodlužuje jeho životnost. Proto vám podložku CONNECT IT Neo RGB můžeme doporučit zejména pokud hrajete hry. O chlazení se v tomto případě postará soustava velkých tichých ventilátorů s nastavitelným RGB podsvícením. Podložka podporuje až 17" notebooky, takže ji lze využít prakticky pro všechny typy standardně prodávaných notebooků. Efektní RGB podsvícení Chladicí podložka Connect IT Neo RGB je osazena dvojicí 125mm ventilátorů. jejich rychlost můžete pohodlně regulovat...

Parádní a účinné chlazení

• Kvalitní zpracování, vše drží, nic nevrže
    • Display po chvilce sám zhasne
    • Trochu hlučnější tlačítka na ovládání
    • Nepamatuje si poslední nastavení

• Zdálo by se, že v době úsporných mobilních procesorů s příkonem jednotek wattů již nemají chladicí podložky pod notebook...

Zobrazit celou recenzi na www.zive.cz